Przed nami Turniej Mistrzów Północnej Wielkopolski!

  • 07.09.2021, 14:20 (aktualizacja 22.12.2021, 14:23)
  • Źródło: Stowarzyszenie Orlik Piła

Podziel się:

Oceń:

Przed nami Turniej Mistrzów Północnej Wielkopolski!
Wielkie sportowe wydarzenie zostanie rozegrane w formie charytatywnego Turnieju Nocnego na rzecz wieloletniego przyjaciela Stowarzyszenia Orlik Piła – Mariusza Markowskiego.

Turniej Mistrzów Północnej Wielkopolski to wydarzenie na które zaprosiliśmy drużyny biorące udział w mniejszych turniejach, jakie organizowaliśmy w różnych miejscowościach Północnej Wielkopolski. Jako, że turniej będzie również akcją charytatywną dla naszego przyjaciela, Mariusza Markowskiego, rozszerzamy zapisy o inne chętne drużyny! Patronem turnieju jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego z którego środków organizujemy to wydarzenie.

Mariusz uległ wypadkowi, w wyniku którego stracił nogę. Organizowana jest w Internecie zbiórka pieniędzy na protezę, rehabilitację i dalsze leczenie. Jako Orlik przeznaczyliśmy na ten cel przedmioty, licytacja odbywała się na naszym profilu na facebooku. Turniej Mistrzów Północnej Wielkopolski będzie fantastyczną okazją do zorganizowania kolejnej zbiórki, licytacji przedmiotów, a przy tym dobrej, sportowej zabawy dla piłkarzy amatorów.

Turniej odbędzie się na orliku w Kotuniu, w najbliższy piątek – 10 września – od godziny 18:00. Formuła turnieju będzie zbliżona do poprzednich, to znaczy, drużyny podzielimy na grupy, następnie po awansie z grup powalczą one w fazie pucharowej. Szczegóły (rozpiska, terminarz, zasady) opublikujemy w piątek rano gdy ostatecznie zamkniemy zapisy.

Gramy na orliku a więc 5 zawodników w polu oraz bramkarz i gracze rezerwowi (dowolna liczba, ale medali mamy 10 :). Dla najlepszych ekip przygotowaliśmy puchary (a nie jeden, jak to zwykle na turniejach), medale, statuetki dla zawodników. Oprócz tego nagrody rzeczowe – sprzęt sportowy. Dla wszystkich zawodników przygotujemy relacje live z wybranych meczów, skróty, galerię zdjęć no i ciepły poczęstunek, kawę i herbatę ponieważ wrześniowe wieczory mogą być już lekko zimne. Ale wierzymy, że ogrzeją nas sportowe emocje i zacięta rywalizacja – głównie o szczytny cel i zbiórkę pieniędzy.

Zapisów na Turniej można dokonać pod numerem telefonu: 605 219 102.

Nie pobieramy wpisowego, ale sugerujemy o wpłaty na rzecz akcji charytatywnej - informują organizatorzy. 

Źródło: Stowarzyszenie Orlik Piła

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu 77400.tv z siedzibą w Złotowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe